رژیم و تغذیه سالمزندگی سالم و ارگانیکفوت و فن آشپزیگیاه خواری
موضوعات داغ

از غوغای جذاب ترین پروژه غذایی این روزهای تهران چه می دانید؟

فرش کیت چیست؟

چندی است بحث پروژه فرش کیت بر سر زبان‌ها افتاده است. فرش کیت ادعا کرده است در زمان کمی عادات غذایی و لاف استایل شما را تغییر می‌دهد! از شما یک آشپزی حرفه‌ای می‌سازد، و در تشخیص کیفت غذا کمکتان می‌کند. اما فرش کیت چیست و چگونه کار می‌کند؟ ما چه نیازی به ان داریم؟

در فرش کیت غذای مورد علاقه خود را انتخاب می‌کنید، مواد اولیه تازه به همراه دستور پخت گام به گام، حرفه ای، باکیفیت و ایمن را برای آشپزی آسان یک وعده غذایی لذت بخش درب منزلتان تحویل می‌دهد. فرش کیت با هدف قرار دادن آشپزی سریع و آشپزی آسان با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و بعضاً ارگانیک قصد دارد سبک زندگی ما را تغییر دهد!

در این پست به معرفی فرش کیت و خدمات جذاب آن پرداخته می‌شود.

 

چرا باید این پست را بخوانیم؟

  • اگر شما جزو کسانی هستید که به آشپزی علاقه دارید اما تخصصی در این باره ندارید.
  • اگر شما به دنبال مواد اولیه تر و تازه و سالم و با کیفیت برای پخت و پز هستید.
  • اگر دوست دارید خودتان بهترین و خوشمزه‌ترین وعده های غذایی را در منزل بپزید.
  • اگر شاغل هستید و وقت کافی برای خرید مواد اولیه ندارید.
  • اگر شما دنبال تجربه آشپزی آسان و بی دردسر هستید.
  • اگر شما جزو آن دسته ای هستید که دنبال کشف مزه ها و غذاهای جدیداند.
  • اگر شما هم از سفارش غذای آماده خسته شده باشید، غذای تکراری یا مدت زمانی که برای آشپزی صرف می‌کنید شما را کلافه می‌کند.

سایت فرش کیت بستری فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن قادر به انجام همه‌ی این کار باشید.

با مراجعه به این سایت می‌توانید مواد اولیه و دستور پخت هر غذایی از ایرانی تا ملل و مدرن را که تمایل دارید درب منزلتان دریافت کنید.

در ادامه این پست قصد داریم به معرفی دقیق تر خدمات این سبته‌های جذاب بپردازیم.

چه جذابتی برای من دارد؟

برای پخت و پز یک وعده غذایی کامل و با کیفیت باید به مسائل زیادی توجه کنید که دو مورد از اصلی‌ترین آن ها مربوط به دقیق بودن مقدار مواد اولیه مورد نیاز برای یک وعده غذایی و طی کردن درست مراحل یا دستور پخت آن غذا محسوب می‌شود. مطمئن باشید اگر به این دو مسئله دقت کافی داشته باشید، شما هم یک آشپز فوق‌العاده می‌شوید

فرش کیت بستری را فراهم کرده که دقیقا شما بتوانید به دو عامل مهم و اساسی دسترسی پیدا کنید!

برای مثال وقتی 3۰۰ گرم گوشت نیاز دارید، نیازی نیست بروید یه کیلو گوشت خرید کنید!

FreshKit به همان اندازه‌ی نیاز برای تعداد نفرات مشخص گوشت تولید روز و باکیفیت و ایمن را از کشتارگاه تهیه کرده و داخل بسته های استریل شده برایتان ارسال می‌کند دیگه احتیاجی نیست بیشتر از نیاز روزانه تان خرید کنید هم هزینه کمتر صرف می‌کنید هم مواد اولیه تان تازه است.

یعنی با تکیه بر خدماتی که این سایت ارائه می‌کند، شما می‌توانید وعده‌ های غذایی بسیار عالی و درجه یک با مواد اولیه با کیفیت را در منزلتان تهیه کنید. دیگر تهیه یک وعده غذایی درجه یک و در حد غذایی که بهترین رستوران ها ارائه می‌کنند کار سختی نیست و شما در منزلتان قادر به انجام این کار خواهید بود.

این کسب و کار خدمات جالبی را ارائه می‌دهد. با استفاده از این سایت می‌توانید غذاهای ملل و ایرانی را که تمایل به پخت‌شان دارید را سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن دستور پخت و مواد اولیه آن غذا را درب منزل خود دریافت کنید! بنابراین با داشتن مواد اولیه آن غذا با مقدار دقیقی که باید برای به دست آوردن بهترین نتیجه از آن ها استفاده شود و همچنین دستور پخت دقیق و مرحله به مرحله آن، به راحتی می‌توانید در منزل خود وعده غذایی را تهیه کنید که در بهترین رستوران های تهران ارائه می‌شوند.

با ثبت هر سفارش در سایت فرش کیت مواد اولیه تهیه یک غذا به تعداد نفرات انتخابی شما ارسال می‌شوند، جالب است بدانید که به همراه هر سفارش در سایت فرش کیت موادی همچون نمک، فلفل، روغن و … مورد نیاز هم ارسال می‌شود.

فرش کیت چگونه کار می‌کند؟

فیلم زیر را حتما مشاهده کنید.

روش کار به این صورت است که ابتدا شما غذا(ها)ی مورد نظر خود را در سایت www.freshkit.ir انتخاب کرده و برای اینکه همواره غذای تازه و با کیفیت نوش جان کنید، زمان مناسبی را برای تحویل سفارش انتخاب نمایید. سپس تیم فرش‌کیت مواد اولیه مربوط به این غذاها را بسته‌بندی کرده و برای شما ارسال می‌کند. شما با استفاده از دستور پخت ارسال شده آشپزی کرده و در نهایت نوش جان می‌کنید.

متناسب با تعداد نفرات خانوار می‌توانید بسته های غذایی فرش‌کیت را سفارش دهید.

محدوده خدمات

متاسفانه خدمات سایت فرش کیت به طور گسترده در سراسر ایران ارائه نمی‌شود و فعلا محدود به داخل شهر تهران و مناطق تحت پوشش یک تا هشت است. فرش کیت وعده داده که در آینده نزدیک خدمات خود را در شهرهای مجاور تهران و سایر شهرهای بزرگ کشور هم ارائه خواهد کرد. بنابراین اگر تمایل دارید مانند یک آشپز حرفه‌ای، بهترین وعده های غذایی را در منزل خود و به صورت شخصی تهیه کنید، فرش کیت در این راه به شما کمک می‌کند.

خدمات ویژه

شما با FreshKit دورریز باقی مانده‌ی مواد اولیه رو ندارید. چون مواد اولیه اندازه گیری شده به اندازه تعدا نفرات برایتان ارسال می‌گردد.

با FreshKit مجبور نمی‌شوید برای تهیه غذاها از گوشت و مرغ و سبزیجات فریز شده استفاده کنید همیشه مواد ترو تازه برای پخت غذاهایتان را استفاده می‌کنید.

با FreshKit شما می‌توانید هزینه‌ها رو با هزینه های رستوران مقایسه کنید.

شما با FreshKit که هزینه ‌ی مواد اولیه رو با قیمت عمده می‌دهید، در حالی که برای خرید مواد اولیه توسط خودتان قیمت تمام شده را با قیمت تک فروشی پرداخت می‌کنید.

شما با خرید از FreshKit هزینه های حمل و نقل خود را برای خرید مواد اولیه به حداقل می‌رسانید.

شما با خرید از FreshKit دیگه نیاز نیس وقتت رو صرف خرید مواد اولیه تازه کنید. تیم FreshKit  جهت رفاه حال شما این کار را با دقت تمام انجام می‌دهد.

با خرید از FreshKit نیازی به مراجعه فروشگاه های شلوغ و پر رفت و آمد را ندارید. و خطر ریسک ابتلا به کرونا را به حداقل می‌رسانید.

با یک حساب سرانگشتی می‌توانید به این نتیجه برسید که با FreshKit غذاهایی را با قیمت مقرون به صرفه واقتصادی، با مواد اولیه تر و تازه، باکیفیت فوق العاده، ایمن را در منزل خود پخته و نوش جان خواهید کرد.

آشپزی آسان

اگر شما به آشپزی علاقه مند هستید! یا به دنبال غذاهای متنوع اید! اگر نیاز به راهنمایی برای یک پخت و پز آسان دارید! اگر به دنبال غذاهای خاص، مدرن و ملل در کنار غذاهای ایرانی هستید! فرش کیت شما را برای رسیدن به این مقصد کمک می‌کند و کار شما را آسان می‌کند. دستورپخت رو به‌صورت چاپی و یا اینترنتی دریافت می‌کنید، و خیلی سریع‌تر ازآنچه که تصور کنید غذای شما آماده می‌شود.

صرفه‌جویی در هزینه‌ها

برای مثال وقتی 3۰۰ گرم گوشت نیاز داری، نیازی نیست به فروشگاه مراجعه کنید و یه کیلو گوشت خرید کنید!

FreshKit به همان اندازه‌ی نیاز برای تعداد نفرات مشخص گوشت و تمامی مواد اولیه مورد نیاز تولید روز و باکیفیت و ایمن را از منابع معتبر تهیه کرده و داخل بسته های استریل شده برایتان ارسال می‌کند دیگه احتیاجی نیست بیشتر از نیاز روزانه تان خرید کنید بااینکار هم هزینه کمتر صرف می‌کنید هم مواد اولیه مصرفی تان تازه است.

با FreshKit می‌توانید هزینه‌ها رو با هزینه های رستوران مقایسه کنید.

با خرید از FreshKit هزینه های حمل و نقل خود را برای خرید مواد اولیه به حداقل می‌رسانید.

شما با FreshKit مواد اولیه با کیفیت بسیار بالا را با قیمت عمده می‌خرید، در حالی که برای خرید مواد اولیه توسط خودتان قیمت تمام شده را با قیمت تک فروشی پرداخت می‌کنید.

با یک حساب سرانگشتی می‌توانید به این نتیجه برسید که با FreshKit غذاهایی را با قیمت مقرون به صرفه واقتصادی، با مواد اولیه تر و تازه، باکیفیت، ایمن را در منزل خود پخته و نوش جان خواهید کرد.

سرعت بالای آشپزی

جهت رفاه حال شما عزیزان، بخشی از فرآیند آماده‌سازی توسط فرش‌کیت انجام شده‌است.

به عنوان مثال فرآیند طعم‌دار کردن یک کباب خاص ممکن است 12 ساعت طول بکشد. به همین دلیل تیم آشپزی فرش‌کیت برای کاهش زمان پخت و پز ممکن است بخشی از فرآیندها را برایتان انجام داده‌باشد؛ بدین صورت زمان پخت و پز کوتاه تر خواهد شد.

یه مثال دیگر؛ فرآیند خیساندن حبوبات از قبل توسط تیم آشپزخانه‌ی فرش کیت انجام می‌شود.

سبزی های تازه و سالم مورد نیاز متناسب با سفارش تعداد نفرات خانوار در روغن با کیفیت سرخ شده و خدمتتان ارسال می‌شود.

تنوع بالای غذاها

وقتی صحبت از تنوع به میان می‌آید تیم فرش کیت می‌تواند ادعا کند که متنوع ترین منو را دارد

به این علت که اولاً منو بصورت هفتگی تدوین می‌شود و هر هفته این منو بروز می‌شود و تنوع محصولات ارائه شده به حدی است که ذائقه‌های مختلف را پوشش می‌دهد.

ثانیاً در منوی هفتگی فرش‌کیت غذاهای خاص، مدرن و ملل در کنار غذاهای ایرانی در اختیار مشتریان قرار داده شده‌است.

حفاظت از محیط زیست

احتمالاً با میزان پلاستیک تولید شده توسط میل‌ کیت های خارجی آشنایی دارید. فرش کیت تلاش کرده است که این میزان مصرف متریال پلاستیک را به حداقل برساند. از اینرو کمکی در راستای حفظ محیط زیست برداشته است.

گیاه خواری

در فرش کیت منوی ویژه گیاه خواران نیز ارائه می شود. بسته های غذایی انتخاب شده به همراه رسیپی بهینه سازی شده موجب شده است عزیزان علاقمند به گیاه خواری نیز بتوانند از این تنوع غذایی استفاده نمایند.

سس‌ها و ادویه‌های اختصاصی

با ادویه‌ها و سس‌های خاص فرش‌کیت که برای هر غذا تهیه گردیده، ازیک آشپزی خوب و غذای خوشمزه لذت ببرید.

 

تفاوت فرش‌کیت با رستوران در چیست؟

دقت کنید که فرش کیت رستوران نیست! پس انتظار نداشته باشید که غذای آماده سرو تحویل بگیرید.

تیم آشپزی فرش کیت منوی هفتگی را تدوین کرده و هر هفته این منو بروز می‌شود.

شما در سایت www.freshkit.ir کیت‌های غذایی را سفارش می‌دهید. سپس مواد اولیه پخت و پز برای غذاهای انتخاب شده برایتان در بسته‌‌بندی خاص و ایمن ارسال می‌شود.

 

برای مشاهده منوی بروز و ثبت سفارش می‌توانید اینجا کلیک کنید.

مشاهده و ثبت سفارش
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن